Firma Ekle / Sorun Bildir

Adres - Tanıtım :

Firma Ekle veya Düzeltme Talebi Gönder

i
Firmanızın adını kısaca yazın. Örn: Firma Ltd.Şti
i
Firmanın bulunduğu Şehir / İlçe bilgilerinizi giriniz.
i
Firmanıza ait adres ,telefon ve faaliyet bilgileri girilmelidir. Eğer biliyorsanız google map linki ekeleyerek içeriği zenginleştirebilirsiniz.
i
Firmanıza ait varsa logo / resim veya ürün fotoğrafları eklenebilir.
i
Firmanıza ait yetkili kişi adını giriniz
i
Varsa firmanıza ait web sayfanızın linkini paylaşabilirsiniz.
i
Varsa firmanıza ait e-mail bilgisini paylaşabilirsiniz.
i
Bazı anahtar kelimeler girerek bulunabilirliğinizi artırabilirsiniz. Her bir etiketi virgül ile ayırabilirsiniz. Örn : Araç Cam Sileceği Satıcısı ,Malatya Bilgisayar Tamiri
6+9=
telrehber.com ; buraya eklenen verilerin güncelliğinden ,geçerliliğinden ve kullanılabilir olduğundan sorumlu tutulamaz. Her birey kendi eklediği verilerin şahsına /firmasına ait olduğunu peşinen kabul etmiş olur ve eklediği bilgilerin de herhangi bir değişim söz konusu olduğunda bunu düzeltmek kendisine düşer. Aksi durum tespit edildiğinde telrehber.com ilgili firmanın iletişim bilgilerine erişimi durdurmak / kaldırmak hakkını saklı tutar. Herhangi bir yanlış bilginin bilinçli veya bilinçsiz olarak telrehber.com üzerine kaydedilmeye çalışılması durumunda ,telrehber.com olarak sorumluluk almamaktayız. Bu gibi durumları tarafımıza iletmeniz halinde gerekli işlemleri (düzeltmek ,kaldırmak ,askıya almak) yapacağımızı beyan ederiz.
Ülke : Türkiye
Facebook