İletişim Bilgileri

Yeni Firma İletişim Bilgileri Ekleme Formu

i
Firmanızın adını kısaca yazın. Örn: Firma Ltd.Şti
i
Firma yetkili kişi veya kişilerin adı girilmelidir
i
Firmanızın faaliyet gösterdiği şehir
i
Firmanızın faaliyet gösterdiği ilçe
i
Firmanızın faaliyet gösterdiği mahalle
i
Hedef kitlenizin size ulaşmasını kolaylaştıracak apartman / site adı ,kapı numarası , ve benzeri adres tanımlamaları.
i
Firma Faaliyet Bilgileri (Yapılan hizmet ,satılan ürün vs.) girilmelidir. Bu iletişim bilgilerinize ulaşan ziyaretçiye ek fikirler vermekte ve popülaritenizi arttırabilmektedir.
i
Firmanızın telefon numarasını ekleyerek müşterilerinizin doğrudan size erişmesini sağlayabilirsiniz.
i
Firmanıza dair whats app erişim numarası. Lütfen 0 girmeden yazınız. Örn : 5551234567
i
Varsa Firmanızı Temsil Eden Elektronik Posta adresi (email)
i
KEP resmi yazışmaların elektronik ortamda mevzuata uygun, uluslararası standartlarda ve teknik olarak güvenli bir şekilde yapılmasına imkan sağlayan bir sistemdir. Kullanıcılara genel e-posta hizmetlerine ilave olarak - E-postaların ilgili kişiye gönderilip gönderilmediği, - Gönderilmişse ulaşıp ulaşmadığı - Gönderilen epostaya erişilip erişilmediği, - E-postanın iletilme zamanını tespit edecek, - İçeriğin değişmediğini garanti edecek, - Hukuken geçerli delil seti oluşturacak şekilde muhafaza edecek sistemdir.
i
Firmanıza ait varsa logo / resim veya ürün fotoğrafları eklenebilir.
i
Bazı anahtar kelimeler girerek bulunabilirliğinizi artırabilirsiniz. Her bir etiketi virgül ile ayırabilirsiniz. Örn : Araç Cam Sileceği Satıcısı ,Malatya Bilgisayar Tamiri
telrehber.com ; buraya eklenen verilerin güncelliğinden ,geçerliliğinden ve kullanılabilir olduğundan sorumlu tutulamaz. Her birey kendi eklediği verilerin şahsına /firmasına ait olduğunu peşinen kabul etmiş olur ve eklediği bilgilerin de herhangi bir değişim söz konusu olduğunda bunu düzeltmek kendisine düşer. Aksi durum tespit edildiğinde telrehber.com ilgili firmanın iletişim bilgilerine erişimi durdurmak / kaldırmak hakkını saklı tutar. Herhangi bir yanlış bilginin bilinçli veya bilinçsiz olarak telrehber.com üzerine kaydedilmeye çalışılması durumunda ,telrehber.com sorumluluk almaz. Bu gibi durumları telrehber.com'a iletmeniz halinde gerekli işlemleri (düzeltmek ,kaldırmak ,askıya almak) yapmayı taahhüt eder.
Facebook