Demtaş Nakliyat İletişim Bilgileri


Demtaş Nakliyat


Firma Sorumlusu : Mikail Ukan

4444703firma@demtasnakliyat.com.tr

Firma Adres : İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Aydın Sok. No:8/1


Harita :

Demtaş Nakliyat Firmasına Ait Konum Bilgisi
İstanbul,Ataşehir

Lütfen bu iletişim bilgisi hakkındaki sorunu ,aşağıdaki formu doldurarak bize rapor ediniz. Değişiklik hakkında geri dönüş alabilmek için lütfen mail adresinizin doğru girildiğine emin olun. Teşekkürler.

  • Demtaş evden eve nakliyat firması olarak, oldukça profesyonel ve kaliteli titiz bir firma olmayı başardık. Bizler taşıma olarak sadece evden eve nakliye değil aynı zamanda büro, ofis, piyano, depolama, tekstil ve banka taşıma alanlarda da hizmet vermekteyiz. Tüm bunların yanı sıra fuar ve askılı tekstil hizmeti de vermekteyiz.

    Bizim için en önemlisi, müşterilerimizin memnuniyeti önce gelmektedir. Demtaş Nakliyat şehir içi ve şehirler arasında her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Şehir içi nakliyat, nakliyat olarak genel amaçta Türkiye’nin her bir yerine hizmetimiz mevcuttur.

    Şehir içi nakliyat olarak başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, hizmetlerimiz mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için web sitemizi ziyaret ederek ya da bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.

    Rate this post
    Facebook