doktortech.com iletişim bilgileri

Dr.Tech Medikal Ürünler Bakım & Tamir & Kalibrasyon İletişim Bilgileri


Dr.Tech Medikal Ürünler Bakım & Tamir & Kalibrasyon


Firma Sorumlusu : İbrahim Yılmaz

0216 999 46 53

0543 313 70 60info@doktortech.comHarita :

Dr.Tech Medikal Ürünler Bakım & Tamir & Kalibrasyon Firmasına Ait Konum Bilgisi
İstanbul,Kartal

Lütfen bu iletişim bilgisi hakkındaki sorunu ,aşağıdaki formu doldurarak bize rapor ediniz. Değişiklik hakkında geri dönüş alabilmek için lütfen mail adresinizin doğru girildiğine emin olun. Teşekkürler.

 • Dr.Tech 1999 yılında Türkiye’de ilk olarak medikal kalibrasyon konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonrasında Türkiye ‘de ki hastane ve sağlık kurumlarının ihtiyacı doğrultusunda eğitimli uzman kadrosuyla her türlü medikal cihaz servisi konusunda teknik servis hizmetine başlamıştır.

  Dr. Tech bilgi ve tecrübenin önemini kavramış, tecrübelerini müşterileri için yenilikçi teknolojiler geliştiren ve kullanan, deneyimli teknik ekibe sahip, Türkiye’nin rekabetçi vizyoner medikal teknik servis firmasıdır. Servis alanında , gerek yurt içi gerek yurt dışı partnerleriyle iletişme geçip müşterilerine yenilikçi ve rekabetçi çözümler sunmaktadır.

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunu kendine ilke eden Dr. Tech sadece teknik servis konusunda sınırlı kalmayıp sağlı hizmeti veren kurumlara aksesuar tedariği, medikal cihaz seçimi, hastane kurulumu, laboratuar kurulumu konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Dr.Tech olarak birçok medikal tıbbi ürün ve cihazlarınızın tamir ,bakım ve kalibrasyonunu uzman tekniker ve mühendislerimiz kontrolünde yapmaktayız. İstek ,sorun ve teknik yardım için bize ulaşabilirsiniz.

  doktortech.com iletişim bilgileri
  Değerlendirin
  Ventilatör tamiri , anestezi cihazı tamiri, koter tamiri, defibrilatör tamiri, ekg tamiri, küvöz tamiri, hastabaşı monitörü tamiri
  Facebook