Medya Gruop Temizlik Hizmetleri Telefon ve Adres Bilgileri

Medya Gruop Temizlik Hizmetleri İletişim Bilgileri


Medya Gruop Temizlik Hizmetleri


Firma Sorumlusu : Ümran Deniz

02165271909temizlikatasehir@gmail.com

Firma Adres : Ceylan Sok. No:64


Harita :

Medya Gruop Temizlik Hizmetleri Firmasına Ait Konum Bilgisi
İstanbul,Ataşehir

Lütfen bu iletişim bilgisi hakkındaki sorunu ,aşağıdaki formu doldurarak bize rapor ediniz. Değişiklik hakkında geri dönüş alabilmek için lütfen mail adresinizin doğru girildiğine emin olun. Teşekkürler.

 • Medya Temizlik Hizmetleri
  Firmamız Ataşehir de Kurulan Temizlik Ve Danışmanlık Alanında Hizmet Gösteren Kaliteyi İlke Edinmiş . Müşteri Memnuyeti Adına Her Türlü Fedakarlığı Yapan Mutlaka Bu ilkeye Bağlı Kalacak İlkesi Hoşgörü Ve saygı olucaktır.

  Vizyon Hedeflerimiz olarak Bir Dünya Firması Olmak Üzere Çıktığımız Bu yolda Siz Değerli Müşterilerimizin Hep Yanımızda Görmekden Mutluluk Duyucağız .

  Misyon Hedeflerimiz Kalitemizi En Uygun Fiyatlara Sizlere Sunmak Olucaktır. Siz Değerli müşterilerimizin Hep En Kaliteliyi En Uygun Fiyatlara Sunacağımızı Bilmenizi Belirtirim.

  Hizmetlerimizin Arasında İse; Ev temizliği,Ofis Temizliği,İşyeri Temizliği,İnşaat Sonrası Temizlik,Tadilat Sonrası Temizlik,Daire Temizliği,Plaza Temizliği,Dış Cephe Ve cam Temizleme,Koltuk Yıkama,Halı Yıkama,Zemin Yıkama Cilalama,Residence Temizliği,Banka Temizliği,Hastane Temizliği,Havuz Bakımı Ve Temizliği,Dezenfeksiyon Hizmetleri,Gemiz yat Temizliği,Duvar Silimi,Site Ve Apartman Temizliği,Sert Zemin Temizleme,Bahçe Temizliği,Villa Temizliği,Eleman Tedariği,Yatılı Bayan Eleman Tedariği,Hasta Bakıcı,Çoçuk Bakıcısı Gibi Vs. Hizmetlerimizden Bazılarıdır.

  Daha Detaylı Hizmetlermiz İçin Bilgi Almanız Bizi Her Ne konuda Olursa Olsun Aramınızı Öneririz Sonuçda Biz Bir Temizlik Ve Danışmanlık Firması Olarak Sizlere Her Türlü Konuda Yardımcı Olmayı Hedef Edindik Bilgi Ve Tecrübemizle Sizlere Yol Göstermek için Buradayız.

  Kaliteli , Garantili Hizmetin Adresi Ev Temizliği Ve ofis Temizliğinin İstanbuldaki Yegane Adresi Olacağımızdan şüpheniz Olmasın ,

  Ücretsiz Keşif Hizmetinden Yararlanmanızı Ve yerinde Fiyat Avantajından Faydalanmanızı Öneririz.

  İşimiz En Büyük referansımızdır, Ama İllaki Referans Almak İstiyorsanız Bizi Aramanız Yeterlidir ,Sizlerle Referanslarımızı Paylaşmaktan Onur Duyarız.

  Sizlerle Büyümek İçin Çıktığımız Bu Yola Bir Telefon Kadar Yanınızda Olucağız …

  Medya Temizlik Hizmetleri
  Ümran Deniz

  Medya Gruop Temizlik Hizmetleri Telefon ve Adres Bilgileri
  Değerlendirin
  Facebook