PETZZ SHOP MAMA EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ A.Ş. İletişim Bilgileri


PETZZ SHOP MAMA EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ A.Ş.


Firma Sorumlusu : fatih arzı

02164643434fatih@petzzshop.com

fatih@petzzshop.comHarita :

PETZZ SHOP MAMA EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ A.Ş. Firmasına Ait Konum Bilgisi
istanbul,Maltepe

Lütfen bu iletişim bilgisi hakkındaki sorunu ,aşağıdaki formu doldurarak bize rapor ediniz. Değişiklik hakkında geri dönüş alabilmek için lütfen mail adresinizin doğru girildiğine emin olun. Teşekkürler.

 • Petzz Kuaför olarak 2017 Yılında Maltepe Küçükyalı’daki işletmemizde hizmet vermeye başladık. Ekip arkadaşları tercih ederken birinci önceliğimiz hayvan sevgisi olması oldu.Bu amaçla yola çıkınca ilk önceliğimiz her zaman için çocuklarınızın sağlığı ve konforu olmuştur.

  Dostunuzun tecrübeli ustalarımız tarafından bakımı yapılırken siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz bekleme salonunda yapılan işlemleri keyifle izleyebilirsiniz.Yada Pet Shop dünyasının seçme kütüphanesinde Dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün çeşitliliği ile gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

  Ayrıca Petzz Taksi hizmeti ile adresinizden dostumuzu ve sizi alarak işletmemize getirip tüm bakımlarını yaptıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.

  Siz ve değerli Dostunuz için her türlü konforu düşündük.Dostunuz ile keyifli dakikalar geçirmeniz için biz buradayız.Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

  Petzz Kuaför Ailesi

  Rate this post
  Facebook