TEKDEZ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ -DEZENFEKSİYON HİZMETİ İletişim Bilgileri


TEKDEZ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ -DEZENFEKSİYON HİZMETİ


Firma Sorumlusu : TEKDEZ KURUMSAL

02125540555tekdezkurumsal@yandex.com

Firma Adres : Siyavuşpaşa mahallesi, Ihlamur Sokak, No:22/A , Bahçelievler İstanbul


Harita :

TEKDEZ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ -DEZENFEKSİYON HİZMETİ Firmasına Ait Konum Bilgisi
iSTANBUL,Bahçelievler

Lütfen bu iletişim bilgisi hakkındaki sorunu ,aşağıdaki formu doldurarak bize rapor ediniz. Değişiklik hakkında geri dönüş alabilmek için lütfen mail adresinizin doğru girildiğine emin olun. Teşekkürler.

 • 2014 yılında “en güncel dezenfeksiyon ve sanitasyon teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında profesyonel çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Tekdez Kurumsal, günümüze gelene kadar geçen süreçte Türkiye genelinde en büyük izolasyon ve dezenfeksiyon firmalarından biri olmayı başarmıştır.
  Sağlık Bakanlığı ve İSO denetim sistemlerine akredite olan Tekdez Kurumsal, kurulduğu günden bu zamana 10.000 (+) üzerinde müşterisine izolasyon ve dezenfeksiyon hizmeti sağlamıştır.

  Profesyonel ekiplerle 7 gün 24 saat destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Araştırma Geliştirme politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Tekdez Kurumsal, 2019 yılında Türkiye’de ilk kez ozonizasyon yöntemiyle temizlik ve sanitasyon hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

  Tekdez Kurumsal aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Biyosidal kullanım iznine sahip, verdiği tüm hizmetler marka tescilleriyle güvence altına alınmıştır.

  Tekdez Kurumsal tamamen kendi bünyesinde bulunan ziraat mühendisliği ekibi ile geliştirdiği yeni nesil temizlik metotlarını tüm verdiği hizmetlerinde başarıyla tatbik etmektedir.

  Bu metotlar sayesinde müşterilere dünya standartlarında dezenfeksiyon ve yalıtım hizmetleri sunmanın haklı gururunu taşıyoruz.
  HİZMETLERİMİZ
  Su deposu temizliği ,
  Su sebili temizliği,
  Su tesisatı temizliği,
  Ortam dezenfeksiyonu ,
  Havuz temizliği ,
  Boyler sıcak su kazanı temizleme,
  Buzdolabı temizliği ,
  Labaratuvar su analizi ,
  Otomatik kepenk temizliği ,
  Böcek ve haşere ilaçlama

  Rate this post
  Facebook