Saral Gayrimenkul Telefon ve Adres Bilgileri

Saral Gayrimenkul İletişim Bilgileri


Saral Gayrimenkul


Firma Sorumlusu : Semih Sarıalioğlu

444 6 773info@saralgayrimenkul.com

Firma Adres : 1 Nolu Beşirli Mahallesi 224/A Ortahisar ,Trabzon


Harita :

Saral Gayrimenkul Firmasına Ait Konum Bilgisi
Trabzon,Ortahisar

Lütfen bu iletişim bilgisi hakkındaki sorunu ,aşağıdaki formu doldurarak bize rapor ediniz. Değişiklik hakkında geri dönüş alabilmek için lütfen mail adresinizin doğru girildiğine emin olun. Teşekkürler.

 • Saral Gayrimenkul Kimdir?
  2000 yılında kurulan Saral Gayrimenkul Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

  Ceess Grup Bünyesinde Bulunan Şirketimiz,

  Finans, inşaat, turizm ve gayrimenkul ve teknoloji olmak üzere beş sektörde faaliyet göstermektedir.

  Saral Gayrimenkul Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra spor, eğlence, teknoloji ve tarım alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

  Saral Gayrimenkul Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

  Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

  Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

  Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Saral Gayrimenkul Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.
  Saral Gayrimenkul Grubu hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

  Saral Gayrimenkul Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

  Saral Gayrimenkul Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

  Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Saral Gayrimenkul Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

  Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Saral Gayrimenkul Grubu, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Saral Gayrimenkul Grubu’nun hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

  Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Saral Gayrimenkul Grubu, 3 ülkede, dünya standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Saral Gayrimenkul Telefon ve Adres Bilgileri
  Değerlendirin
  Facebook